TourismPoland

Sport, Turystyka, Rekreacja

Parking Poznań Ławica
Turystyka

Zalety parkingu Ławica – sprawdź, co mogą dla Ciebie zrobić!

Jakiś czas temu, postanowiliśmy wybrać się z żoną na wycieczkę. Urlop marzył nam się już od dłuższego czasu. Niestety z racji tego, że prowadziliśmy własny biznes, o parę dni wolnego trzeba się było solidnie postarać. Postanowiliśmy więc, że wykorzystamy wolny w należyty sposób i wspólnie wybraliśmy nasz cel podróży. Wakacje rozpoczęliśmy od wyjazdu na lotnisko. W tym miejscu potrzebny okazał nam się parking Ławica. Na samym początku sceptycznie podchodziliśmy do pozostawienia swojego samochodu na tak długo, ale nie mieliśmy wyjścia. Dotarcie na lotnisko w inny sposób było niemożliwe, a my musieliśmy jeszcze w jakiś sposób wrócić do swojego domu po pobycie.

Okazało się, że parking lotnisko to dla nas doskonałe miejsce. Nie dość że mogliśmy pozostawić swój samochód w bezpiecznym, ogrodzonym i strzeżonym miejscu, to jeszcze z powodzeniem odnaleźliśmy sposób, dzięki któremu znaleźliśmy się bez najmniejszych problemów na lotnisku. Oprócz dobrej lokalizacji, lotnisko Ławica parking oferuje również transfer na trasach lotnisko-parking i parking-lotnisko. Zostaliśmy przewiezieni busem i mogliśmy liczyć na darmowy odbiór nas po odebraniu bagażu. Dodatkowo, nasz samochód był w pełni bezpieczny ze względu na monitoring i całodobową ochronę. Parking Ławica jest przez całą dobę monitorowany i patrolowany. W dodatku, każdy z pojazdów się na nim znajdujących posiada ubezpieczenie.

Obecny parking przy lotnisku Poznań to strzeżony, całodobowy plac, który ma za zadanie obsługiwanie podróżujących zarówno służbowo, jak i prywatnie. Do dyspozycji zainteresowanych osób, znajduje się około 800 miejsc parkingowych. Sam teren, dawnego parkingu Różowego, a obecnego Zielonego jest zlokalizowany około 1 kilometra od portu lotniczego. Do naszej dyspozycji pozostał ekspresowy i bezpłatny transfer o którym wspomnieliśmy a także doskonałe oświetlenie, co znacznie ułatwiło nam odszukanie parkingu. W dodatku zdarzył nam się trudny wypadek, ale pracownicy parking p5 Ławica pomogli nam przy napompowaniu kół, a naszym znajomym w ładowaniu akumulatora.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, czy warto skorzystać z parking Ławica, nie mamy żadnych uwag, co do jakości usług, jakie zostały nam zaproponowane. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu, mogliśmy liczyć na kompleksową pomoc, bezpieczeństwo i spokojną głowę w trakcie naszych wymarzonych wakacji. To bez dwóch zdań, najlepsze miejsce tego rodzaju w Poznaniu, a być może nawet w całej Polsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni również ze względu na konkurencyjną cenę za dwutygodniowy pobyt naszego pojazdu na Poznań Ławica parking. Jeśli jeszcze kiedykolwiek uda nam się zorganizować taki wyjazd, na pewno bez dłuższego wahania skorzystamy z możliwości, jakie niesie za sobą Ławica parking lotnisko. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości doskonałym rozwiązaniem będzie bezpośredni kontakt z przemiłą obsługą Parkingu Zielonego.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Hej, witamy na naszym blogu! Uwielbiamy podróże, turystykę i przygody. Z naszych artykułów, dowiesz się o najciekawszych miejscach w Polsce i na świecie, poznasz porady dotyczące samotnego podróżowania i spędzisz miło czas na lekturze. Zapraszamy!