TourismPoland

Sport, Turystyka, Rekreacja

Rozrywka

Imprezy plenerowe nie tylko dla firm

Impreza na świeżym powietrzu to sprawdzony sposób na udaną integrację pracowników, ale okazji, by dobrze bawić się w plenerze, jest znacznie więcej. I wbrew pozorom, nie musi to być wcale kosztowne wydarzenie. Kiedy warto pomyśleć o takim rozwiązaniu?

Rocznica ślubu

Okrągła rocznica ślubu to dobra okazja do świętowania, a jeśli przypada ona na wakacyjne miesiące, warto połączyć ją z krótkim wypadem za miasto. Zorganizowanie imprezy plenerowej nie musi być drogie – domek dla kilku osób da się wynająć już za 200-300 zł za dobę, catering na miejscu też nie zawsze kosztuje majątek albo można wyżywienie zorganizować samodzielnie.

W większych ośrodkach jest możliwość zaplanowania imprezy okolicznościowej z dodatkowymi atrakcjami, jak tort dla świętujących małżonków, koncert, występy artystyczne, zawody sportowe, a nawet pokaz fajerwerków – wszystko zależy od upodobań klientów oraz zasobności ich portfela.

Wieczór panieński albo kawalerski

Coś dla siebie zorganizować mogą także osoby dopiero planujące ślub – impreza w plenerze to jedna z ciekawszych propozycji na wieczór panieński/kawalerski. Najlepiej jest na taką okazję wynająć domek gdzieś na uboczu, tak by móc bawić się bez żadnych ograniczeń, a jeśli brakuje pomysłu na wieczór pełen wrażeń, nie zaszkodzi skorzystać z oferty firm zajmujących się tego typu imprezami – może to być plenerowy bal z przebierankami, pokaz filmów w kinie „pod chmurką”, piknik w starym stylu, paintball połączony z kolacją przy ognisku, wieczór gier pod gołym niebem.

Urodziny

Urodziny to kolejny świetny pretekst do hucznej zabawy. W sezonie letnim można pomyśleć o imprezie na świeżym powietrzu, organizując przyjęcie w atrakcyjnej lokalizacji, na przykład w Rancho pod Bocianem. Ośrodek wypoczynkowy zapewnia smaczne i bogate menu, nie trzeba więc tracić czasu na zakupy i gotowanie, do tego w plenerze można urządzić dla gości grilla albo ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Ma być bardziej kameralnie? Można w gronie najbliższych przyjaciół spędzić czas na pikniku – na terenie ośrodka są rozlegle tereny zielone, gdzie bez trudu znajdzie się ustronne miejsce dla kilkuosobowej grupy, a jeśli goście będą mieli ochotę na aktywniejszą rozrywkę, do dyspozycji mają tor off-road, park linowy, kajaki, boiska do gry w piłkę. Nocować można w prywatnym domku albo w głównym hotelu.

Hej, witamy na naszym blogu! Uwielbiamy podróże, turystykę i przygody. Z naszych artykułów, dowiesz się o najciekawszych miejscach w Polsce i na świecie, poznasz porady dotyczące samotnego podróżowania i spędzisz miło czas na lekturze. Zapraszamy!