TourismPoland

Sport, Turystyka, Rekreacja

Drinki Warszawa
Rozrywka

Drinki Warszawa – orientalna noc w Centrum

Zapewne każdego z nas dopada szara codzienność. Co można zrobić, by oderwać się od prozy zwyczajnego życia? Istnieje wiele sposobów na osiągnięcie tego celu – jednym z nich jest odwiedzenia miejsca, w którym można uraczyć się orientalnymi drinkami. Do takich miejsc należy np. NAR. Co znajdziesz w tym miejscu?

Drink bar Warszawa Centrum

Trzeba jednak mieć na uwadze, że w położonym w warszawskim centrum NAR można znaleźć nie tylko drinki, ale także takie dodatki jak lemoniady, soki z wyciskanych owoców, a nawet – shishe. Wszystko to sprawia, że oferta NAR jest tak oryginalna i powinna zaciekawić zarówno miłośników latynoamerykańskich (argentyńskich) alkoholi, jak i wszystkich tych, którzy preferują europejskie smaki (w tym na przykład włoskie).

Drink bar Warszawa Centrum – profesjonalna obsługa przede wszystkim!

Warto pamiętać, że oferta NAR – choć różnorodna i obejmująca smaki z czterech stron świata – to ważny, ale nie jedyny atut, o którym można pamiętać. Kolejną cenną zaletą związaną z tego miejscami jest profesjonalna, dobrze wykwalifikowana obsługa pracowników. Już podczas przygotowywania niepowtarzalnego menu czuwali pasjonaci z Bartenders For You.

Podczas przygotowywania drinków wykorzystuje się między innymi takie składniki jak świeżo wyciskane soki z owoców (w tym na przykład sok z owoców granatu) czy turecka RAKA.

Last but not least, NAR to miejsce, w którym można nie tylko się czegoś napić, ale także zjeść. Na odwiedzających ten lokal gości czeka między innymi wołowina – jej wyrazisty smak dobrze współgra z whisky czy innymi rodzajami alkoholu.

NAR to nie tylko drinki Warszawa

Obawiasz się, że NAR to miejsca, w którym odnajdą się jedynie miłośnicy alkoholowych trunków i drinków? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość – w menu znajduje się także obszerny katalog z napojami bezalkoholowymi, a wśród nich między innymi:

  • kawy i herbaty (Espresso, Cafe Crema Lungo, Capuccino, Latte, Kawa Turecka, Herbata Turecka czy Flat White),
  • piwa bezalkoholowe (Żywiec Białe, Ginger Beer Old Jamaica, Heineken),
  • koktajle smakowe (Mojito Virgin, Berrin),
  • potrawy, które – podobnie jak ma to miejsce w przypadku alkoholi – można znaleźć na stołach w krajach z całego świata. Wśród nich znajdują się np. çiğ köfte, mercimek czy inne wschodnie specjały itp.

Drinki Warszawa. Podsumowanie

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz choć na chwilę skosztować egzotycznych smaków, wybierz NAR – lokal, który specjalizuje się kategorii „drinki Warszawa„. Kto wie, być może będzie to początek nowej przygody?

Hej, witamy na naszym blogu! Uwielbiamy podróże, turystykę i przygody. Z naszych artykułów, dowiesz się o najciekawszych miejscach w Polsce i na świecie, poznasz porady dotyczące samotnego podróżowania i spędzisz miło czas na lekturze. Zapraszamy!