TourismPoland

Sport, Turystyka, Rekreacja

Drewniana mapa na ścianę
Rozrywka

Drewniana mapa na ścianę – prezent dla podróżnika

Podróże stanowią najważniejszy aspekt życia dla wielu osób, które pasjonują się odkrywaniem nowych miejsc na całym świecie. Każda przygoda jest wyjątkowa, dlatego warto upamiętniać ważne chwile w wyjątkowy sposób. Oprócz zdjęć, filmów i pamiątek, każdy chciałby posiadać coś, co będzie przypominało o jego podróżach każdego dnia. Coś wyjątkowego, co będzie widoczne w życiu odkrywcy o każdej porze dnia i nocy. Co więc można podarować takiej osobie, aby zapamiętała Twój prezent na zawsze? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.

Doskonały prezent dla podróżnika

Chwila spokoju w domu powinna być pełna wspomnień z podróży. Jednym z prezentów, który możesz podarować odkrywcy nowych horyzontów, jest drewniana mapa świata na ścianę. To jeden z najbardziej wyjątkowych i osobistych upominków dla pasjonatów podróży. To nie tylko dekoracja, która upiększy mieszkanie. To przedmiot, który każdy może spersonalizować na wiele sposobów, aby zamknąć wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Unikalna kompozycja trójwymiarowej mapy, okraszona około 50 wyspami i innymi elementami to zestaw, który pozwala uwiecznić każdy kąt odwiedzonego świata. Dodatkowo, pinezki do oznaczania miejsc oraz możliwość dokupienia dodatkowych elementów sprawiają, że mapa staje się nie tylko piękną ozdobą, lecz przede wszystkim miejscem do planowania kolejnych przygód.

Możliwości personalizacji dla każdego

Każdy podróżnik ma swój własny styl i gust. Dlatego właśnie drewniana mapa na ścianę, została stworzona w wielu kolorach, aby pasowała do różnorodnych wnętrz. Od naturalnego brązu po głęboką czerwień – każdy znajdzie odpowiedni odcień dla siebie.

Kolejną możliwością personalizacji jest wybór spośród 20 wzorów, dobranych kolorystycznie. Inną będzie wybór języka, ponieważ mapa jest dostępna aż w pięciu wariantach: polskim, angielskim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim. Jest to więc idealny prezent nawet dla krewnych i przyjaciół, z innych części świata niż Polska.

Elementy, które możesz dobrać do swojej mapy to przede wszystkim nazwy państw z całego świata, stolice, stany, ozdobne delfiny, statki, kompas, nazwy oceanów, pinezki, dzięki którym można zaznaczać wybrane miejsca na świecie. W zestawie jest 6 kontynentów, ale siódmy –  Antarktydę można dobrać osobno., Dzięki czemu nawet badacze, będą mogli cieszyć się z jej użytkowania.

Przyjazne materiały i łatwy montaż

Drewniana mapa wykonana jest z najwyższej jakości drewna brzozowego, co nie tylko gwarantuje jej trwałość, ale także bezpieczeństwo dla alergików. Drewno zostało zabezpieczone impregnatem, dzięki czemu nie jest podatne na zniszczenia i łatwo wyczyścić je z kurzu. Jeżeli chodzi o montaż mapy na ścianie, to jest szybki i łatwy. Zestaw zawiera papierowy szablon i akcesoria, które znacznie ułatwiają jego umieszczenie. Dołączona do mapy instrukcja pomoże użytkownikowi na własnoręczny montaż. A gdy nadejdzie czas na zmiany aranżacji mieszkania czy po prostu przemieszczenie mapy, demontaż jest równie łatwy – delikatne podgrzanie powierzchni za pomocą suszarki do włosów wystarczy, by przedmiot odłączył się od ściany, nie pozostawiając śladu.

Materiał zewnętrzny

Hej, witamy na naszym blogu! Uwielbiamy podróże, turystykę i przygody. Z naszych artykułów, dowiesz się o najciekawszych miejscach w Polsce i na świecie, poznasz porady dotyczące samotnego podróżowania i spędzisz miło czas na lekturze. Zapraszamy!