TourismPoland

Sport, Turystyka, Rekreacja

Turystyka

Sylwester w Hotelu Double Tree Warsaw

Ostatni dzień roku dla wielu osób jest wyjątkowy. To nie tylko czas podsumowań, robienia nowych planów i snucia postanowień, ale również czas na szamańską zabawę. Gdzie spędzić ten wyjątkowy czas? Jeżeli spędzacie Państwo Sylwestra w Warszawie, to idealnym miejscem do zabawy będzie Hotel Double Tree Warsaw.

Wyjątkowa oferta sylwestrowej nocy

Sylwester ten wyjątkowy dzień w roku należy pożegnać w odpowiedni sposób, najlepiej w Hotelu Double Tree w Warszawie, który dla swoich gości na ten noc przygotował niezapomnianą ofertę w postaci BUFFO GALA NIGHT, organizowanego na Sali Balowej Universe. Dla wszystkich tych, którzy chcą przeżyć niezapomnianą noc, polecany jest zakup biletów w strefie VIP. W tym specjalnym dniu czeka Państwa nie tylko szampańska zabawa, ale również bogate menu bufetowe, pełne różnorodnych przysmaków z całego świata. Dodatkową kulinarną atrakcją tej nocy będą stacje live cooking, skomponowane przez Szefa Kuchni Artura Grajbera.

Na całą noc został specjalnie przygotowany program artystyczny, będący niesamowitą taneczną przygodą, która przedstawią artyści z teatr studio Buffo. Występy podzielone będą na siedem różnorodnych bloków tematycznych.

Dlaczego warto wyjątkową sylwestrową noc spędzić w Hotelu Double Tree w Warszawie?

Hotel Double Tree w Warszawie to idealne miejsce na spędzenie sylwestrowej nocy i szampańskie wejście w kolejny rok. Hotel zapewni Państwu nie tylko smaczne przekąski i niezapomnianą zabawę. Po szaleństwach na parkiecie możecie skorzystać z komfortowego noclegu. Dla osób, które zdecydują się na wynajęcie pokoju na czas sylwestrowej zabawy, czekają standardowe pokoje wraz ze śniadaniem w promocyjnej cenie.
Dla gości uczestniczących w Balu Sylwestrowym zorganizowany zostanie uroczysty Brunch Noworoczny, również w cenie promocyjnej.


Jeżeli mają Państwo ochotę wyjątkowo bawić w tę noc, jednak macie dzieci i żadnych perspektyw na znalezienie dla nich opieki? W Hotelu Double Tree organizowany jest również sylwestrowy bal dla najmłodszych, z bogatym programem artystycznym i animacjami, na którym Państwa pociechy będą się bawiły doskonale, będąc pod najlepszą opieką.
Hotel Double Tree to miejsce wyjątkowe, o wielu zaletach i ciekawych miejscach, w których można się zrelaksować, odpocząć od trudów codzienności. Można to uczynić w strefie SPA, gdzie skorzystać możecie Państwo z szeregu zabiegów na twarz i całe ciało. Dla aktywnych polecane są zajęcia z trenerem personalnym dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Hotel Double Tree w Warszawie do bez wątpienia idealne miejsce do wypoczynku. Każdy z pokoi jest nowocześnie i komfortowo urządzony, z pełnym wyposażeniem. Każdy pokój ma klimatyzację, tv, sejf, mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, żelazko, deskę do prasowania, zestaw ręczników, komplet kosmetyków czy suszarkę do włosów. Dodatkowo w Apartamencie Prezydenckim znajduje się aneks kuchenny.

Każdy z gości przebywających w hotelu na cały czas pobytu ma dostęp do darmowego wi-fi.

W hotelu dostępne są pokoje, które można ze sobą łączyć — to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi lub większej grupy osób, która na czas pobytu chce być blisko siebie.

Artykuł sponsorowany

Hej, witamy na naszym blogu! Uwielbiamy podróże, turystykę i przygody. Z naszych artykułów, dowiesz się o najciekawszych miejscach w Polsce i na świecie, poznasz porady dotyczące samotnego podróżowania i spędzisz miło czas na lekturze. Zapraszamy!