TourismPoland

Sport, Turystyka, Rekreacja

Przejażdżki po górach skuterem
Turystyka

Przejażdżki po górach skuterem śnieżnym w Zakopanem. Ile to kosztuje?

Wyprawy na skuterach śnieżnych w Zakopanem

Odkrywanie uroku górskiego krajobrazu zimą nabiera nowego wymiaru podczas wypraw na skuterach śnieżnych w Zakopanem . Ta zimowa atrakcja zyskuje stale na popularności. Nic dziwnego, gdyż zapewnia doznania z jazdy niespotykane nigdzie indziej.

Poczuć Wolność na Skuterach Śnieżnych w Zakopanem

Jazda na skuterze śnieżnym to wyjątkowa przygoda. Odczuwanie chłodnego wiatru na twarzy, podziwianie krajobrazów i ślizganie się po białym puchu, pozwalają doświadczyć radości podróżowania w górskiej scenerii. Skutery śnieżne pozwalają dotrzeć do miejsc, do których nie można dostać się tradycyjnymi środkami transportu, odkrywając przed nami nieznane, magiczne zakątki gór. Wycieczki rozpoczynają się na Gubałówce skąd mamy najlepsze widoki na Tatry.

Zimowa jazda na skuterach śnieżnych dla każdego

Jazda na skuterach śnieżnych jest doskonałą przygodą, a początkujący nie muszą obawiać się trudności, ponieważ jest to stosunkowo prosta forma rozrywki. Nie ma potrzeby zmieniania biegów – wystarczy dodać gazu, skręcać i cieszyć się ekscytującą przygodą w otoczeniu malowniczych krajobrazów. Dla tych, którzy szukają dodatkowej dawki adrenaliny, organizatorzy przygotowują trasy o różnym stopniu trudności, w tym wymagające szlaki, niezwykłe podjazdy i malownicze wzgórza, które dostarczają niezapomnianych wrażeń. Jazda skuterach to nie tylko ekscytująca przygoda, ale także doskonały sposób na aktywne odkrywanie okolicy Zakopanego w zimowej scenerii. 

Oferta i cennik na skutery Zakopane – Gubałówka

Na sezon zimowy 2023 /24 wypożyczalnia skuterów śnieżnych Ride Side przygotowała atrakcyjną ofertę. Klienci do wyboru mają skutery jednoosobowe jak i dwuosobowe oraz nowość na wynajem w tym sezonie – Quady śnieżne. Wycieczki na skuterach śnieżnych odbywają się codziennie w sezonie zimowym od 9:00 rano do 20:00 wieczorem. Długość wypraw skuterami od 50 minut przez 1,5 godziny po 2,5 godzinny tour z ogniskiem z kiełbaskami w terenie. Dodatkowo wypożyczyć można także strój zimowy.

Oto aktualny cennik na skutery w Zakopanem

1. Wyprawa Basic (50 minut) – 250 zł

Najkrótsza, ale równie ekscytująca przejażdżka idealna na początek.

2. Wyprawa Offroad (1,5 godziny) – 480 zł

Opcja dla bardziej wprawionych kierowców. Na trasie wiele ciekawych offroadowych wyzwań do przejechania, które zapewnią dużą dawkę adrenaliny.

3. Wyprawa Deluxe (2,5 godziny) z ogniskiem z poczęstunkiem – 600 zł

To najdłuższa i najbardziej kompleksowa wyprawa, dla tych, którzy chcą zobaczyć i poczuć piękno tatrzańskiego pasma Gubałówki. 

4. Wyprawy Snow Quadami na Gąsienicach (1,5 godziny) – 450 zł

Jeśli chciałbyś przejechać się po śniegu, ale czujesz że skuter nie jest dla Ciebie to wsiadaj na quada i mknij po śniegu.

Wyprawy możesz zarezerwować już teraz na sezon zimowy póki opcji do wyboru jest jeszcze wiele. Całą ofertę organizatora i cennik możesz sprawdzić na stronie wypożyczalni RideSide.

Materiał zewnętrzny

Hej, witamy na naszym blogu! Uwielbiamy podróże, turystykę i przygody. Z naszych artykułów, dowiesz się o najciekawszych miejscach w Polsce i na świecie, poznasz porady dotyczące samotnego podróżowania i spędzisz miło czas na lekturze. Zapraszamy!