TourismPoland

Sport, Turystyka, Rekreacja

Rekreacja Rozrywka

Łodzie motorowe Beneteau dostępne w ofercie Power Boats Poland

Znana i ceniona na całym świecie francuska stocznia Beneteau produkuje ręcznie wysokiej klasy łodzie motorowe w zakładach produkcyjnych ulokowanych na terenie Francji i Stanów Zjednoczonych. Stocznię wyróżnia wysoka jakość oraz precyzja wykonania oferowanych łodzi, jak również nowoczesność i niebanalny design. Bez wątpienia łodzie Beneteau stanowią gratkę dla miłośników sportów motorowych i rejsów po różnych akwenach.

Łodzie motorowe Beneteau – oferta skrojona na miarę różnych Klientów

Stocznia Beneteau niezwykle ceni sobie tradycje, ale stawia również na innowacyjne rozwiązania, wyznaczając tym samym pewne trendy dotyczące miedzy innymi produkcji łodzi motorowych. Ma bogatą ofertę skierowaną do różnych Klientów – o odmiennych potrzebach i oczekiwaniach.

Łodzie motorowe marki Beneteau dzielą się na następujące serie:

– Swift Trawler (np http://www.powerboats.pl/modele/beneteau/lodzie-motorowe/swift-trawler/swift-trawler-30) – łodzie motorowe na trawlerach, bezpieczne i wygodne idealne na długie oceaniczne rejsy;

– Monte Carlo – nazywane przez producenta „luksusowymi motorowcami” – wyróżniające się kadłubem, dbałością o szczegóły, mocą i ponadczasowym szykiem;

– Gran Turismo – opisywane przez producenta jako „sportowe krążowniki” – jest to styl i elegancja oferująca niezapomniane doznania i wyjątkowe osiągi podczas jazdy;

– Flyer – stylowe łodzie z unikalną koncepcją jednego kadłuba, które oferują różnej mocy doznania;

– Barracuda – rybak o sportowym charakterze z silnikami zaburtowymi wyróżniający się osiągami oraz cechujący się mistrzowsko zaprojektowanym i niezwykle komfortowym pokładem;

– Antares – klasyczne łodzie (z silnikami zaburtowymi) idealne na krótkie rejsy, są cenione za przytulne wnętrze i poziom wyposażenia.

Bogactwo oferty marki Beneteau pozwala znaleźć model skrojony na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Łodzie motorowe tej marki  są synonimem luksusu, elegancji, komfortu oraz bezpieczeństwa podczas rejsów różnego typu.

Power Boats Poland – wyłączny importer łodzi marki Beneteau

Jedynym importerem łodzi marki Beneteau w Polsce jest firma Power Boats Poland z siedzibą w niezwykle malowniczym miejscu nad Zalewem Zegrzyńskim, nieopodal Warszawy. Power Boats Poland jest renomowanym sprzedawcą markowych łodzi światowych marek, takich jak Beneteau, wyróżniającą się profesjonalizmem pod każdym względem. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży oraz pasji do sportów motorowych pracownicy Power Boats Poland podchodzą do każdego Klienta indywidualnie oraz służą fachową pomocą i doradztwem w wyborze wymarzonej łodzi, która będzie w pełni spełniała  jego oczekiwania.

Wszystkie łodzie motorowe w naszej ofercie znajdą Państwo: http://www.powerboats.pl/modele/beneteau/lodzie-motorowe

Kontakt: Power Boats, tel.: +48 22 774 88 99

Możliwość komentowania została wyłączona.

Hej, witamy na naszym blogu! Uwielbiamy podróże, turystykę i przygody. Z naszych artykułów, dowiesz się o najciekawszych miejscach w Polsce i na świecie, poznasz porady dotyczące samotnego podróżowania i spędzisz miło czas na lekturze. Zapraszamy!